Ulti Clocks content

Add to Google Reader or Homepage

Sūnaus paklydėlio sugrįžimas PDF Spausdinti Email
Antradienis, 27 Sausis 2009 13:36

     Na štai vėl pasirodau. Buvo sunkus laikotarpis. Uf. Bet štai prieš kokią gerą savaitę, šiaip ne taip tempdamas kojas nušliaužiau į vaistinę – gelbėtis. Ir įdėmiai peržiūrėjęs devynias galybes vitaminų viršutinėse lentynose, nudelbiau akis ir žiū, ogi labai įdomūs vitaminai lūkuriuoja apačioje. Kuo įdomūs, ogi tuo, kad kurie, nekurie elementai (ypač energetiniai) dienos normą viršija nuo 100 iki 2500 %. Ne, čia aš nesuklydau ir nepridėjau papildomą nulį. Įdomios ir rekomendacijos, pvz. Jei imsite pašėlusiai kasytis kaip blūsuotas šuo (čia perfrazuoju korektiškai parašytą tekstą) – nustokite vartoti preparatą. Vitaminus laikykit vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes piliulės nurijimas gali kainuoti jiems gyvybę, o geriausiu atveju (jei pasiseks) – sveikatą. Na manau, kaip tik tai, ko man šiuo momentu ir reikia. Paeksperimentuosiu. Ir štai po savaitės vėl jaučiuosi žvalus, darbingas, vis dar nesikasau ir puolu prie savo mylimo kalendoriaus ir šiaip rašinėjimų. 
    Esu dėkingas tiem devyniems, kurie liko užsisakę per RSS šio tinklapio naujienas ir dar neprarado vilties kažką naujo perskaityti.
    O, rupūs miltai! Bet likimas žiaurus. Prisiminiau, kad šiandien mano eilė vežti sūnų į jaunųjų chemikų būrelį. Tikiuosi, kad šie užsiėmimai, jei jau neišeis jam į naudą, tai bent jau nepavers jį bomberiu, nes jie ten amžiais kažką sprogdina ar griausmingai degina.Tad lekiu, bet būtinai šiandien grįšiu prie tinklapio.

Visiems džiaugsmo, laimės! 

Paskutinį kartą atnaujinta ( Sekmadienis, 11 Liepa 2010 18:58 )
 

Įrašykite savo komentarą

Jūsų vardas:
Jūsų internetinė svetainė:
Komentaras:
Visos teisės saugomos © 2014 Algimantas Pauliukevičius.
 

Classical Blogs - BlogCatalog Blog Directory
Creative Commons License


Amazon pasiūlymai: